delphigamedev.com Skip to page content

showing you how to make games with delphi since noah was a boy

OK, I'm stupid, please help me get this freaking garbage

If you find something wrong with the site, be it a broken link or a mistake in a tutorial, then here would be a great place to tell us.

OK, I'm stupid, please help me get this freaking garbage

Postby SandraZJones » Wed Nov 09, 2011 11:19 pm

What I'm talking about is this weird piece of garbage. Can you have a look at the text, WTH is it with all these scrambled capital letters everywhere? :|
SandraZJones
 

hosting6 house

Postby Exceefceall » Thu Nov 10, 2011 4:08 pm

hosting
Jeśliby poszukujesz taniej i rzetelnej firmy zajmującej się hostingiem to mam dla Ciebie zniewalającą informacje. Właśnie teraz powstał fachowy i tani serwer dla ludzi, którzy doceniają niezawodność i szybkość działania. Niemniej jednak ruszmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na udostępnianiu przez dostawców Netu miejsca na własnych serwerach dla przeróżnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Zazwyczaj napotykany jest hosting płatny, w jakim cena należności miesięcznej zależy od kilku składników. Jako firma umożliwiamy hosting na najlepszym poziomie, oferując przy tym prawdopodobnie najmniejsze ceny. Sprawdź sam! Nie chcemy Ci mówić, iż dostaniesz od nas darmowe usługi hosting. Natomiast mamy możliwość zagwarantować Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są przypuszczalnie najtańszymi domenami, które możesz odszukać w sieci globalnej. Jednak pomimo niewysokich cen za usługi hosting, proponujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie jesteś w stanie w to uwierzyć, czy negujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest napisane? Jeżeli tak to koniecznie wejdź na nasz portal i nabierz przekonania o trafności tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najlepszą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz musiał płacić wielkich sum za usługi hosting. Proponujemy dużą ilość zniżek i promocji wyjątkowo dla wiernych, ale i też dla nieznanych jeszcze klientów. Zajrzyj koniecznie na naszą stronę. Przekonaj się ile jesteś w stanie oszczędzić z nami.
Exceefceall
 


Return to Problem Reports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron

Subscribe to the feed delphigamedev.com NEWS Feed
archived news | mailing list

[ all tutorials found at delphigamedev.com are Copyright © 2008 Ben Watt ]